Cetos cz s.r.o.​Posuvné dveře

Vyrábíme pro vás nejmodernější plastové a hliníkové posuvné dveře. Naše výrobna se nachází v Zalužanech nedaleko Příbrami.

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

logocetosbigPosuvné dveře 

Posuvné dveře jsou stylovou a praktickou dominantou každého moderního bydlení. Vybírat můžete z hliníkových nebo plastových posuvných dveří. Hliníkové posuvné dveře vyrábíme z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Plastové posuvné dveře dokážeme vyrobit v různém barevném provedení. Naše pojízdné dveře jsou skvělým řešením pro každou terasu i balkon.

logocetosbigNaše produkty

Systém zdvižně posuvných dveří DP 150T Yawal

dp150t-removebg

Poptat produkt

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

Základní popis

Systém DP 150T umožňuje zkonstruovat zdvižně posuvné dveře. Hliníkové profily tohoto systému byly navrženy tak, aby zajistily dosažení vysokých parametrů tepelné izolace.

Systém DP 150T umožňuje zhotovit konstrukce vysoké až 3300 mm s hmotností křídla až 440 kg. Zdvižně posuvné kování zajišťuje pohodlné a jednoduché ovládání i takto velkých a těžkých křídel. Dveře tohoto typu se používají jako vnější bariéry, východy na terasu či dveře v zimních zahradách.

Technické údaje

  • Možnost použít velmi velká zasklení
  • Možnost použít výplně různého typu
  • Možnost zhotovit konstrukce s více kolejnicemi
  • Možnost kombinace s jinými systémy Yawal

Plastový posuvný systém S 9000

s9000

Poptat produkt

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

Základní popis

Posuvné prvky jsou stylovou záležitostí moderního bydlení, u kterého velkoryse vytvořené skleněné plochy vyjadřují blaho a eleganci. Nové zdvižně posuvné dveře S 9000 těmto požadavkům vzhledově i funkčně více než vyhovují.

Pomocí naší techniky lze velkými dveřními prvky pohybovat bez problémů. To, zda jsou zatahovací dveře otevřené nebo zavřené, nehraje žádnou roli. V každém případě do místnosti proudí hodně světla. A téměř bezbariérové zakončení podlahy navíc odstraňuje rozdělení mezi vnitřním a vnějším prostorem.

Technické údaje

  • Již v základní variantě se standardními výztužemi a bez dodatečných opatření dosahují velmi dobré hodnoty tepelné izolace Uf = 1,3 W/m²K
  • V systému lze bez problémů používat moderní trojskla do 52 mm (s STV® až 54 mm) díky nejlepším hodnotám tepelné izolace ve standardní verzi, optimálnímu zpracování a inovativnímu detailnímu řešení
  • Zdvižně posuvné dveře s osvědčeným acrylcolorovým povrchem přesvědčí svou dlouhodobou neměnnou kvalitou
  • Nabízí velkou volnost v tvorbě u novostaveb a renovací díky různým možnostem konstrukce, různě provedeným typům otevírání a mnohostranným možnostem barevného provedení povrchů

Kvalitní posuvné dveře nedělá pouze daný výrobek, ale i jeho instalace, a proto vám nabízíme profesionální instalaci posuvných dveří. O instalaci se postarají naši specializovaní montážníci s více jak desetiletými zkušenostmi v oboru. Provedou vám kompletní instalaci posuvných dveří včetně zednického začištění. Garantujeme vám, že dílo bude řádně dokončeno k vaší maximální spokojenosti.

Prohlédněte si naše další produkty, mezi které patří plastová okna, hliníková okna a eurookna. Naše okna dodají jedinečný vzhled nejen každému interiéru, ale i celému domu. Veškeré produkty pro vás vyrábíme v Zalužanech nedaleko Příbrami. 

Získejte posuvné dveře špičkové kvality od českého výrobce. Zavolejte nám a sdělte nám své přání. O vše ostatní už se postaráme my. Šoupací dveře vám na míru vyrobíme a odborně nainstalujeme. 

 

Máte zájem o naše produkty?
Zavolejte nám!

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00