Cetos cz s.r.o.​Plastová okna

Vyrábíme pro vás kvalitní plastová okna.
Naši výrobnu naleznete v Zalužanech nedaleko Příbrami.

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

logocetosbigPlastová okna 

Naše moderní plastová okna splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, bezpečnost, izolační vlastnosti a v neposlední řadě na designové provedení. Nabízíme vám jedinečné profilové systémy plastových oken, které se hodí nejen do běžných, ale především do pasivních domů. Naše profilové systémy vynikají výbornými tepelně i zvukově izolačními vlastnostmi, zlepšují klima v místnosti a poskytují zvýšený komfort při bydlení.

logocetosbigNaše produkty

Profilový systém AD 74

cetos-ad-74

Poptat produkt

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

Základní popis

Profilový systém AD 74 IQ dodává na trh společnost GEALAN. Při konstrukci tohoto systému dorazového těsnění se stavební hloubkou 74 mm byla středem pozornosti hospodárnost a optimalizace materiálu – pro bezproblémové a hospodárné zpracování při výrobě oken. Při vývoji systému AD 74 IQ se stabilitě profilů věnovala zvláštní pozornost. Hlavní komora pro upnutí ocelové výztuže byla provedena přiměřeně velká.

Výsledkem je velmi vysoká pevnost v ohybu standardní výztuže, která opět přináší výhody pro stabilitu profilů. Realizaci velkých prvků tak nestojí nic v cestě a výrobce oken může vyhovět cílené poptávce po velkých oknech.

Technické údaje

 • Stavební hloubka 74 mm zajišťuje dobrou tepelnou a protihlukovou izolaci
 • Velká hlavní komora pro upnutí velkých ocelových výztuží
 • Materiálně optimalizovaná geometrie profilu šetří zdroje, a tím také životní prostředí
 • Jen jedna ocelová výztuž pro rámy, křídlo a zárubně
 • Přímé zlepšení klima v místnosti a zvýšený komfort při bydlení díky patentovanému odvzdušňovacímu systému GECCO pro řízenou výměnu mezi venkovním a vnitřním vzduchem
 • Dostupné v mnoha akrylových barvách a (dřevěných) dekoračních fóliích

Profilový systém MD 83

cetos-md-83

Poptat produkt

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

Základní popis

Systém MD 83 nabízí možnost konstrukce okenních prvků vhodných pro pasivní domy se standardními profily a standardní 2 mm ocelovou výztuží v barvě podle směrnice ift WA-15/2. Certifikovaná hodnota Uf 0,89 W/m²K dokládá vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Vyvinutí systému s těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi je výsledkem cílené vývojové práce. Cílem vývoje bylo od začátku dosáhnout hodnoty tepelné izolace Uf – 0,92 W/m²K ve standardní kombinaci s výztuhou, a tím dosáhnout použitelnosti v pasivních domech. To se daří díky řadě inovativních detailů v uspořádání systému.

Technické údaje

 • Vhodný pro funkční trojskla do tloušťky 52 mm (STV® 54 mm)
 • Úzká pohledová šířka a designové 15° zkosení
 • Inteligentní koncept těsnění až se 3 těsnicími rovinami
 • Optimalizováno pro použití STV®, aby bylo možné tabuli a přesah křídla slepit suchou cestou
 • Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky šestikomorové konstrukci a velké konstrukční hloubce osazení rámu a křídla

Prohlédněte si naše další produkty, mezi které patří hliníková okna, eurookna a vchodové dveře. Veškeré produkty pro vás vyrábíme v Zalužanech nedaleko Příbrami. 

Kvalitní plastová okna nedělá pouze daný výrobek, ale i jeho instalace, a proto vám nabízíme profesionální instalaci plastových oken. O instalaci se postarají naši specializovaní montážníci s více jak desetiletými zkušenostmi v oboru. Provedou vám kompletní instalaci plastových oken včetně zednického začištění. Garantujeme vám, že dílo bude řádně dokončeno k vaší maximální spokojenosti.

Získejte kvalitní plastová okna české výroby. Zavolejte nám a sdělte nám své přání. O vše ostatní už se postaráme my. Plastová okna vám na míru vyrobíme a odborně nainstalujeme.

Máte zájem o naše produkty?
Zavolejte nám!

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00