Cetos cz s.r.o.​Dřevěná eurookna

Nechte si vyrobit dřevěná eurookna špičkové kvality od českého výrobce.

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00

logocetosbigDřevěná eurookna 

Dřevo zažívá ve stavebnictví velký boom. Při současném precizním opracování, impregnaci a povrchové úpravě je znovu oceňované, a to i z hlediska konstrukčního, hygienického, ekologického a estetického. Velkou oblibu si znovu získala i dřevěná okna, avšak v jiném provedení, než jaké známe z minulosti. V technologické mluvě se nazývají dřevěná eurookna.

Jsou vyrobena z třívrstvého dřevěného hranolu, opatřena izolačním dvojsklem a celoobvodovým kováním. Dřevěné prvky okna jsou impregnované a mají dokončenou povrchovou úpravu, tzv. lazuru. To jim dodává důležité požadované vlastnosti – nekroutí se, výborně zabraňují úniku tepla, neprofukuje jimi vítr, zvenčí přes ně nepronikne voda ani při nejprudším dešti, lehce se ovládají pomocí jedné kliky a dají se otevřít do více poloh. Odpadá u nich dlouhé a složité natírání v celém domě každých pár roků. Obnova lazury neboli přidání nové vrstvy se provádí pouze z vnější strany okna, bez obrušování, což představuje jen několik hodin práce jednou za 8 až 10 let.

logocetosbigŠpičkové technologie 

Za poslední desetiletí byly vyvinuty špičkové technologické postupy, které dopomohly dostat dřevěná eurookna do popředí zájmu architektů, projektantů a hlavně uživatelů. Dřevěné eurookno je kompletně recyklovatelné. Strom, ze kterého lze získat dřevo použitelné pro výrobu eurooken, roste sto let (smrk) nebo tři sta let (dub). Téměř stejně tak dlouho slouží člověku. Za tu dobu vyroste strom nový.

Kvalitní dřevěná eurookna nedělá pouze daný výrobek, ale i jeho instalace, a proto vám nabízíme profesionální instalaci dřevěných eurooken ve vašem bytě, domě nebo třeba na chalupě. O instalaci se postarají naši specializovaní montážníci s více jak desetiletými zkušenostmi v oboru. Provedou kompletní instalaci dřevěných eurooken včetně zednického začištění. Garantujeme vám, že dílo bude řádně dokončeno k vaší maximální spokojenosti.

drevene-okno

Prohlédněte si také naši nabídku plastových oken. Pokud sháníte i nové dveře, na zakázku vám vyrobíme vchodové dveře nebo posuvné dveře. Veškeré produkty pro vás vyrábíme v Zalužanech nedaleko Příbrami.

Získejte dřevěná eurookna špičkové kvality od českého výrobce. Zavolejte nám a sdělte nám své přání. O vše ostatní už se postaráme my. Dřevěná eurookna vám na míru vyrobíme a odborně nainstalujeme. 

Zajímá vás cena našich dřevěných eurooken? Neváhejte a zavolejte nám. Rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku dřevěných eurooken včetně příslušenství a služeb.

Máte zájem o naše produkty?
Zavolejte nám!

Volejte Po–Pá: 7:00–16:00