O nás

Naše společnost se zabývá výrobou plastových a hliníkových oken, dveří, které splňují ty nejpřísnější kvalitativní podmínky a současně provádí jejich osazení do stavebních otvorů včetně začištění a zednických prací, specializovanými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi. Součástí těchto výrobků a služeb mohou být i jiné doplňkové výrobky, a příslušenství, dle vašeho výběru. V případě, že budete chtít rekonstruovat svůj rodinný dům, byt nebo stavět novou stavbu, můžete se kdykoli na
nás obrátit a my Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku, na naše výrobky a k tomu spojené služby s příslušenstvím.
Naše nabídka bude zhotovena s maximální přesností dle zadaných podkladů a bude obsahovat vše potřebné a vhodné, k realizaci Vaší zakázky. V naší nabídce vždy přesně uvidíte, jaký typ profilu je Vám nabídnut, jaké jsou jeho vlastnosti, řez a technické parametry. Tudíž je vyloučena záměna s jiným ( kvalitativně nižším ) typem profilu.

Pak už jen záleží na Vás, zda budete chtít zakázku u nás realizovat či nikoli. Nikdy tudíž nevoláme a nenabízíme dodatečné slevy z nadceněné zakázky a nenutíme Vás k rychlému rozhodnutí jen kvůli tomu, abychom výrobek prodali. Rozhodnutí je tedy pouze na Vás a jen Vy si určíte, kdy případně naši společnost sami ohledně své zakázky oslovíte.

Naše výrobky splňují všechny normy platné v České republice a jsou vždy vyrobeny z osvědčených materiálů od spolehlivých dodavatelů. Naše společnost proto dokáže garantovat, původ veškerého materiálu, který je obsažen v dodaném výrobku. Nezapomeňte, že hodnotu díla nedělá pouze daný výrobek, ale i jeho instalace ve vašem bytě s následným konečným začištěním a proto má naše společnost pouze specializované montážníky, s více jak desetiletými zkušenostmi ve svém oboru, kteří se postarají o to, aby dílo bylo řádně dokončeno k vaší maximální spokojenosti.