Plastová okna a dveře Inoutic Prestige
Plastová okna a dveře Inoutic Prestige
Systém Inoutic Prestige hvězdičkahvězdičkahvězdičkahvězdička

Profil plastových oken Inoutic Prestige je vyráběn ze stabilizovaného tvrdého PVC - díky tomu mají plastová okna Inoutic Prestige dlouhou životnost při stálé kvalitě. Robustní, pevný profil plastových oken Inoutic Prestige je velmi trvanlivý a odolný. Hladký povrch navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu oken a odolává všem povětrnostním vlivům.


Šestikomorový systém se stavební hloubkou 76 mm, středovým a dorazovým těsněním je vhodný pro všechny typy staveb a rekonstrukcí.


Profil Inoutic Prestige nabízí elegantní design včetně 3 variant křídel - rovné křídlo i 2 varianty předsazeného křídla (zaoblené a hranaté). K dispozici je barevná a povrchová úprava. Plastové okno si může zákazník pořídit se standardní barevnou fólií nebo ho nechat opatřit exkluzivní povrchovou úpravou Titanium Plus. Okenní profil Titanium plus v sobě spojuje finanční i funkční vlastnosti plastového okna a aluminiové povrchové vrstvy.


Deceuninck dále nabízí variantu okenního profilu Inoutic Prestige certifikovanou pro pasivní domy. Díky větší stavební hloubce 96 milimetrů se tepelná propustnost okenního rámu ve variantě s předsazeným křídlem pohybuje pod hranicí 0,8 W/m2.K, a to i bez vypěněných komor.


Široká škála doplňků a variant okenního profilu Inoutic Prestige umožňuje téměř neomezené konstrukční i designové řešení projektu vašeho domu nebo bytu!


Vlastnosti profilů plastových oken Inoutic Prestige:
  • tepelná izolace - Uf = 1,1W/m2.K
  • varianta pro nízkoenergetické domy v vypěněnými komorami - Uf = 0,9W/m2.K; Uw = 0,74W/m2.K
  • zvuková izolace - Rw až 47 dB (dle použitého skla)
  • jsou opatřeny euro drážkou pro kování, osová vzdálenost 13 mm
  • vysoce zabezpečené proti vloupání
  • recyklovatelný materiál

Systém Inoutic Prestige Systém Inoutic Prestige Systém Inoutic Prestige Systém Inoutic Prestige Paleta barev

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz