Plastová okna a dveře
plastová okna a dveře
Plastová okna a dveře Deceuninck

Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i vyosce kvalitní plastová okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu.


více informací

Posuvné systémy
Posuvné systémy

Profily pro posuvné systémy společnosti Deceuninck zahrnují jak profily pro posuvné dveře, tak profily pro zdvižně posuvné dveře. Oba typy produktů splňují i nejnáročnější požadavky na prosvětlení prostor. Jednoduché posuvné systémy jsou vyrobeny z kvalitního odolného materiálu a uspokojí.


více informací

Kování Siegenia Aubi
Kování Siegenia Aubi

Kování TITAN AF s konvenčním způsobem montáže je důsledným rozšířením skupiny kování TITAN. Zlepšená úspornost a optimalizovaná logistika, konkrétní technické výhody a atraktivní design. Pokud se týká bezpečnosti, umožňuje TITAN AF sestavení kování až do třídy bezpečnosti BT3 u všech velikostí oken.


více informací

Izolační dvojskla ECOplus U=1,1
Izolační dvojskla ECOplus U=1,1 a trojskla U=0,5 - 0,66

Izolační dvojskla jsou vyrobena z plochého skla (floatu) o tloušťce 4-10 mm se vzduchovou dutinou podle šířky rámečku od 6 mm do 24 mm. V porovnání s jednoduchým zasklením umožňuje takové izolační sklo snížení tepelných ztrát. Tepelně izolační schopnost výrobku je vyjádřena hodnotou koeficientu tepelného prostupu "U" (W.m -2.K -l).


více informací

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz