Okna a dveře
plastová okna a dveře
Plastová okna a dveře

Profily pro plastová okna a dveře z nabídky Deceuninck garantují kvalitu, funkčnost i moderní nadčasový vzhled. Díky využití vysoce odolného materiálu PVC vykazují plastové dveře i vyosce kvalitní plastová okna vlastnosti, které jistě ocení každá domácnost. Jejich předností je dlouhá životnost při zachování stálé kvality a vzhledu.


více informací

plastová okna a dveře
Hliníková okna a dveře

Belgický systém společnosti Blyweert Aluminium přináší využití hliníkových profilů při výrobě oken, dveří, prosklených stěn, skládacích dveří, posuvných dveří, sloupko-příčkových fasád. Systém je navržen pro minimalizaci spotřeby energií a vhodný při výstavbě pasivních domů.


více informací

EURO okna a dveře
EURO okna a dveře

Dřevo používá ve stavebnictví renesanci. Vedle nenahraditelných estetických hodnot je při současném precizním opracování , impregnaci a povrchové úpravě znovu oceňované i z hlediska konstrukčního, hygienického a ekologického. Velkou oblibu si znovu získala i dřevěná okna, avšak v jiném provedení, než jaké známe z minulosti.


více informací

Vchodové dveře
Vchodové dveře

Bezpečnostní vchodové dveře s tříbodovým zamykáním pomocí výsuvných háků osazené vložkou GUARD ve 4. stupni zabezpečení a klikou s bezpečnostním plechem ve štítku. Dveřní křídlo je tvořeno masivním profilem uvnitř vyztužený ocelovou výztuhou tl. 2,5mm, která je navíc v každém rohu spojena pomocí speciálních svařitelných rohů, aby byla dosažena maximální statická hodnota celých dveří. Celé křídlo je na rám osazeno pomocí speciálních pantů, které umožňují vyrobit dveře otvíravé dovnitř i ven s maximální bezpečností.


více informací

2017 © Copyright by Cetos cz, All rights reserved. Developed by www.WML.cz